AISI QUEENS Dlouhé Rovné Černé Syntetické Paruky pro Ženy Červený Oranžový Ombre Černá Fialová Střední Část Vlasů Cosplay Vlasy

Dostupnost:
Skladem

Štítky: vlasů lidské paruku, síťka, paruka, sylvie paruka, shangke krátká paruka, tokyo ghoul prop, měď červená paruka, cosplay paruka, cosplay zbraň, sabrina spellman paruka.

    293.60 Kč 419.52 Kč
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál Třídy: Vysoká Teplota Vlákna
  • Položky za Balení: 1 Kus Pouze
  • Značka: AISI QUEENS
  • Čepice Velikost: Průměrná Velikost
  • Textura: Rovně
  • Délka Paruky: dlouho
  • Může Být Permed: Ano

Prodejní Místo

Popsat podrobnosti o prodejní místo výše, získávání a poskytování důvěry, aby své potenciální uživatele.

Prodejní Místo

Popsat podrobnosti o prodejní místo výše, získávání a poskytování důvěry, aby své potenciální uživatele.

FAQ

1.Proč délky není stejný jako popis? Měříme délku vlasů, když vlasy být natažené rovně, vlnité a lokny texturu vlasů bude mnohem kratší, když ve srovnání s rovnými vlasy, dávejte pozor na to, než si koupit, Děkuji! 2.Proč váha není stejný jako popis? Protože náš produkt byl vyroben stroj, to je normální, že bude existovat 5-10g chyba. 3.Proč moje vlasy zamotat? Vlasy by se stal zamotaný v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody, a ne česání (široký zub hřeben) vaše vlasy denně. Ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně, a pokud je to možné, dvakrát týdně by být lepší. Můžete použít hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další návrhy. 4.Mohou být narovnal nebo stočený? Samozřejmě, že jsou vyrobeny ze 100% tepelně odolná vlákna, vlasy mohou být zvlněné nebo narovnat, ale teplota by neměla překročit 160 stupňů. Prosím, laskavě Upozornění: Prosím, nedávejte dolů vlasy po roll to, dokud se vychladnout. Můžete si dát vlasy na vaší straně, nebo něco, co můžete držet kadeře vlasů,tak, že k udržení kudrnaté. 5.Kdy bude moje loď balíček ven poté, co jsem zaplatil za mé objednávky? Tam bude 24 hodin platba ověření čas od www.ronyweb.cz, budeme loď zboží do 24-48 hodin po ověření čas. 6.Jak se vypořádat s pachem? Některé klienty může mluvit o zápach při přijímání na vlasy. Vážení, není třeba se starat o to, po, co-mytí a kojící to nějaký čas, zápach zmizí. 7.Proč barva není stejný jako popis? Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás, abychom zjistili, jestli se vrátit nebo vrátit, je to možné.

Stas Sokolov Crazy Boy2021-01-26
"The wig is made of synthetic heat resistant fiber with a length of 61 cm. The hair is beautiful blonde color, the hair is very thick. Hair is collected on a very thick synthetic thread, which is woven into a grid. ⠀ In the kit there is a mesh for hair and false eyelashes. The wig is attached from behind to tighten with an elastic band and is attached to two hooks. ⠀ Delivery to Omsk was carried out within a month. The parcel came in a regular postal package + individual ZIP package. During transportation, nothing was damaged."

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty