Místo Butan Hořák Kulinářské Ránu Plnitelné Mini Kuchyně Vaření Pochodeň Nastavitelný Plamen pro GRILOVÁNÍ Nejlepší Cenu

Dostupnost:
Skladem

Štítky: plynový hořák pro svařování a pájení, vybavení plynového hořáku, hořák pro plynové, plynová pistole hořáku, vařit pochodeň, plamenomet plyn, auto bbq, plyn kuchyňský hořák, hořák kuchyně, zbraň pochodeň.

    445.37 Kč 627.18 Kč
  • Funkce: Tepelná Odolnost
  • Typ: Další Příslušenství
  • Značka: Aihogard
  • Materiál: Kovové
  • Použití: Vaření/Pečení/Grilování
  • Původ: KN(Původu)
  • Specifikace: <1kg

Butan Hořák Kulinářské Ránu Plnitelné Mini Kuchyně Vaření Pochodeň Nastavitelný Plamen pro GRILOVÁNÍ Nejlepší Cenu Popis:

Vlastnosti:

1.Univerzální svářečka: Skvělé pro karamelové pudinky,pečené maso a mořské plody, marshmallows/příchutě,svařování malých trubek, který se používá v inženýrství pryskyřice-vytváří bubliny v epoxidové pryskyřici a používají v tepelně smrštitelné trubky.

2.Bezpečný a Nastavitelný Kulinářské roznětka: Piezo elektronické zapalování, systém je spolehlivý pro zapalování; Bezpečnostní zámek, aby se zabránilo náhodnému použití nebo butan úniku; Nastavitelný plamen ovládací páka umožňuje uživateli zvýšit/snížit plamen velikost.

3.Ergonomická rukojeť je snadné použití a držet. Ránu hořák je vyroben z vysoce kvalitní slitiny, která poskytuje robustní a lehký pocit. To bude přidat velkou hodnotu pro dokonale opravitelné kulinářské torch.

4.Nastavitelný Plamen Pochodeň Zapalovač: Plnitelné hořáku zapalovač je snadno nastavit a kontrolovat vysokou výstupní intenzitu plamene pro rozmanitost používá jako tající, vaření, restování a pájení. Teplota plamene může dosahovat až 2372 F/1300 C

5.Snadná Obsluha Kuchyňský Hořák: Stiskněte tlačítko pro zapálení hořáku; Posuňte bezpečnostní zámek vpravo; Posuňte regulátor pro nastavení plamene; Posuňte pojistku doleva jej vypnout. Udržujte bezpečnostní zámek na " OFF " dát to pryč od dětí.

Upozornění:

Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt

Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření

Specifikace:

Materiál:slitina Zinku

Velikost:140x60x155mm

Balíček Zahrnuje:

1 X Butan Hořák

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty