Plavat Školení Pásy Plavat Bungee Šňůry Odpor Kapely Swim Tether Stacionární Vytáhnout Lano Venkovní Sportovní Fitness Odpor Kapely

Dostupnost:
Skladem

Štítky: pes har, potápěčský systém, bungee lano, krátký popruh zámek, nafouknout spa, jacuzzi inflable spa, kapela odolat, whirlpool venkovní kolo, koutsouk potápění pás, intex bazén.

    124.38 Kč 177.62 Kč
  • Číslo Modelu: Plavat Školení Pásy
  • Drop shipping: Podpora
  • Rozsah nastavení: 55cm-1.05 m
  • Typ: Další
  • Funkce: Bazén Nástroje
  • Původ: KN(Původu)
  • Jméno: Plavecký Výcvik Pás Nastavit

Body:

1、Premium, Materiál: plavecký pás je vyroben z 100% vysoce kvalitního materiálu. Silový trénink pás je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, Kohoutky & Neopren & PU. A to může poskytnout efektivní tréninkový efekt pro vás.

2、Ideální pro Plavání Školení: trénink síly pás je zabalen s neoprenem, který přináší pohodlí. Otočí domácí bazén na profesionální velké aréně.Jedna smyčka je pro instalaci. Takže si můžete pověsit na opasek na každém pólu kolem bazénu. A plaveckého výcviku pás vám dává skvělý způsob, jak zlepšit všechny tahy plavání a obecné fitness.

3、Elegantní a Nádherné: plaveckého tréninku pás je snadno ovladatelný, který vám pomůže zlepšit jakoukoli plavat mrtvice a tón celé vaše tělo rychle. A plaveckého výcviku pás nabízí vynikající zpracování, elegantní a velkorysý vzhled.

4、Široké Použití: silový trénink pás je určen pro někoho, kdo chce, nonstop koupání, pro sportovce, kteří chtějí školení práce. A to je vhodná pro všechny dospělé a děti, kteří chtějí silový trénink. A to je ideální pro nízký dopad na trénink a obleky všechny bazény. A plaveckého výcviku pás je ideální pro Plavání Školení A Cvičení.

5、Bezpečný Cvičenec Vodítku: malý popruh je žlutá a slouží k upevnění elastické lano na břehu bazénu. Plavci používat pružnost a odolnost pružné lano na cvičení.

Vlastnosti:

1. Ideální pro Plavání Školení: swim training belt je rychlost plavání školení zařízení, a pás je zabalen s zesílené a rozšířené pěna pro pohodlí. Obvod pasu 55-105cm/21.6-41.4 cm.

2. Bazén Vybavení: nastavitelný nylonový popruh se používá k opravit elastický popruh. Můžete si kravatu elastický popruh, aby žebřík, nebo jiné pevné místo v bazénu.

3. Potápění Hmotnost Bezpečnostní Pás: statické plavecký pás je vhodný pro progresivní trenér plavání, vodní běhací pás, v první úrovni plavecký trenér, nejsou zapotřebí žádné nástroje, a pás je navržen tak, aby přizpůsobit na podzemní a pozemní bazény, venkovní a vnitřní bazény, efektivní, low-dopad cvičení pro plavání všech věkových kategorií a úrovní dovedností.

4. Široce Použitelné: plaveckého tréninku pás může být plavání nástroj pro trénink, šňůrky pro sport, lana, smyčky, pružné lano.

5. Více Účelům: plaveckého tréninku pás je dospělá plavecký pás, a bungee šňůry je cca 3 m (9.84 ft) dlouho, odolné a vhodné pro dospělé, děti, profesionály a amatéry.

Specifikace(přibližně):

Název: Plavecký Výcvik Pás Nastavit

Barva: modrá

Podrobnosti:

Plavecký pás: rozsah nastavení: 55cm-1,05 m/21.65-41.34.

Uvnitř plné SBR potápění bavlna pad je pohodlné a trvanlivé, a to nebolí kůži.

Elastické lano:

Lano se vyznačuje vysokou pevností ABS hák připojení, které může být flexibilně sladěny s bederní pás, odolnost deštník a popruh, rozšíření, popruhy a tak dále.

Elastické lano je přírodní latex trubice s délkou 3 m/118.11 v(o), odolné a anti-aging.

Jediné napětí reference hodnota: 20-25 liber

Malý popruh na pevné konce:

Jeden konec malý popruh se používá na opravu břehu pilíře, a druhý konec se používá pro připojení pružné lano nebo rozšíření pásu.

Mesh storage bag:

Snadné opětovné použití a ukládání.

Balení Seznam:

Plavat Školení Pás Set * 1

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty