Mustela baby sáček, Péče nastavit, 2021 nové, matka-dítě, péče krém,dítě, dívka-chlapec, smetany, pytlík, šampon, nový baby set, Vyrobeno V Německu

Dostupnost:
Skladem

Štítky: dívka novorozence, tena šampon szp, sheng wu on suan, dětské mléko, fleece kombinéza se zapínáním na zip, bělení bikiny, šaty matka, vlajka německé, dětský krém, 2018 německo.

    1 281.98 Kč 2 670.87 Kč
  • Značka: MUSTELA
  • Pohlaví: Unisex
  • Věkové Rozmezí: 12+y
  • Původ: TR(Původu)

Mustela Dobrý Den, Péče O Dítě, Taška Set

OBSAH

Mustela Dermo Čistící Šampon 500 ml

Novorozenci a je vhodný pro všechny děti od narození. Mýdlo-zdarma. Vlasy a Tělo jemně exfoliuje.

Pokožku hlavy a tělo jemně. Mýdlo-free, pH neutrální strukturu kůže yapısına a kůže vody a oleje rovnováhu nebolí. Obsahuje výtažky z kokosu, díky neutralizovat účinek vodu vysoušedlem. Oči yakmaz. Obsahují vitamín díky svému složení pomáhá změkčit pokožku a podráždění.

Aby se minimalizovalo riziko alergické reakce jako hypoalergenní. Dermatolog testováno.

Mustela Hydra Bebe Tělo Corps Krém 300 ml

Dospělí novorozence kůže ještě pokroku na rok. Takže normální na jemné a elegantní struktury. Zejména velmi rychlé affectedness trend içerisindedirler. Proto denně s léčbou jakéhokoliv pojiv pravidelné a účinně zajištěna problém oluşmasın. V tomto světle se mnoho produktů pro péči o dítě vyvíjí efektivní péče o produkty vyvinuté firmou. Zejména Mustela produkty značky v této věci odborník roli.

Mustela Masážní Olej 100 ml

Děti denní péče masáže v samostatné význam. Jsou to zejména po Koupeli dělal to přes aplikaci panenky mají relaxační proč vedle spala geçerler. Zvláště neklidný struktury jsou odstraněny. To znamená, že není třeba být krmena jako dinlenmeleri může být více efektivní. Stručně řečeno, aby děti uygulanan masáž aplikací spolu mnoho pozitivní účinek také je způsobené ötürü rodiče často doporučuje ohledech biridir. V souladu s tímto cílem, tím, že nabízí pomoc různých značek přípravků péče o dítě se vyvíjí rodiče, pohodlí sağlamayı hedeflemişlerdir. Zejména Mustela značky Mustela vydané Masážní Olej Masážní Olej se narodila Nová a speciálně vyvinuté pro děti, masážní oleje.

Mustela Vitamin Barrier Cream 100 ml

Prevence opruzenin krém účinný při složení oxid zinečnatý, bambucké olej, esenciální lipidler, kaprilil glykol, b5 vitamin a Vitamin F. Zejména zinek bariéru oxid üstlene struktura podráždění pokožky konstruktivní proti plná ochrana je držena pod. Zejména moči, stolice a látkové dítě cildinde způsobit podráždění nenechá to být. Také další účinné složky s jemnou dětskou pokožku zjemňuje a pomáhá uklidnit.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty