Lumenier Micro AXII U. FL 5.8 GHz Circular 1.6 dBic 60mm Antén RHCP pro RC Drone FPV Racing Freestyle Micro Pokřik Potrubí Drone

Dostupnost:
Skladem

Štítky: lhcp anténa sma, tbs team blacksheep, anténa lhcp, drony u, fpv motor, fatshark hdo, dasmikro programovací kabel, tričko rhcp, flysky mikro přijímač, rc mikro přijímač 6ch.

  545.44 Kč 574.16 Kč
 • Číslo Modelu: Micro AXII U. FL
 • RC Díly A Accs: Antény
 • Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení: Přijímače
 • Upgrade Díly/Příslušenství: Adaptér
 • Čtyři-Pohon kola Atributy: Montáž
 • Materiál: Plastové
 • Plast Typ: PC
 • Nástroj Dodávky: Sestavené třídy
 • Původ: KN(Původu)
 • Pro Typ Vozidla: Vrtulníky

Na Lumenier Micro AXII 5.8 GHz Antény je další vývoj světa je nejvíce populární FPV antény. Mikro AXII má stejný neuvěřitelný výkon jako původní AXII antény, ale nyní 1/2 velikosti a hmotnosti! Lumenier, ve spolupráci s renomovanými FPV anténa návrhář Hugo TrueRC, vám přináší nejmenší, nejlehčí a nejvýkonnější FPV antén v celém světě. Mikro AXII anténa je originální design, který nabízí nový RF dráhy technologií (unikátní hybridní sítě) umožňuje, aby to bylo neuvěřitelně lehký (1,6 g), což je nejmenší a nejlehčí 5.8 GHz CP antény.

I když Mikro AXII je malý a lehký, to není obětovat na výkon. Ve skutečnosti, to překonává většinu jiných antén ve všech kategoriích. Přesné strojírenství má vzhledem k této antény téměř perfektní Cross-Polar Odmítnutí což má za následek pravda kruhovitosti. To znamená, že RHCP Micro AXII anténa odmítá téměř 100% LHCP signály, což vám dává křišťálově čistý obraz bez multi-tras hluku. Na vrcholu se, že Mikro AXII má vysokou maximální zisk 1,6 dBic umožňující lepší dostřel a průbojnost. Má široké pásmo pokrývající populární FPV 5GHz pásmo 5,5 GHz-6,0 GHz, což vám zaručí jasný a silný signál, bez ohledu na to, na jaké frekvenci jste na.

Mikro AXII je navržen tak, aby ultra odolné a snášet bití FPV pilotů dát na své antény. Celá anténa je bezpečně chráněna uvnitř injekce lisované vnější plášť. Vnější pouzdro je vyrobeno z nárazuvzdorného polykarbonátu, a je uzavřená na stráž anténní prvky uvnitř. Specifikace Zisk: 1.6 dbic Cross-Polar Odmítnutí : -10 až -28dB (2.4%) šířka Pásma: 5.5 GHz-6,0 GHz Radiační Účinnost: 98% SWR: Hmotnost: 1.6 g Velikost: 12mm x 9mm Kabel: Flexibilní Kabel RG178 Délka: 60mm Konektor: U. FL Kompatibilních s jinými styly 5.8 GHz RHCP antény Polarizace Pravé Straně Kruhové (RHCP) Zahrnuje 1x Lumenier Micro AXII U. FL 5.8 GHz Antény (RHCP)

Renicaenrico2021-01-12
"ok"

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty