Děti Vzdělávací Hračka KMENOVÝCH Hračky, Domácí Škola, Věda Hračky, 400 X 1200X Biologický Mikroskop Kit Interaktivní Hračka TY500

Dostupnost:
Skladem

Štítky: přehazovačka přední shimano, 7 rychlostní přehazovačka, ty300, přední měnič, přesmykač tourney, shimano tourney, SHIMANO, turnaj, shimano tourney tx, přesmykač zadní.

    278.35 Kč 371.14 Kč
  • Varování: No
  • Téma: Zvířata A Příroda
  • Věkové Rozmezí: 8~13 Let
  • Číslo Modelu: TY500 KMENOVÝCH Hračky

modname=ckeditor

Děti Vzdělávací Hračka KMENOVÝCH Hračky, Domácí Škola, Věda Hračky, 400 X 1200X Biologický Mikroskop Kit Interaktivní Hračka pro více než 5 let staré dítě dítě.

Materiál: Plast

Položka velikost: Přibl.211*115*70 mm

Zvětšení poměr: 100X; 400; 1200X

Baterie: 2x AA baterie(není součástí balení) Funkce: Kultivovat zájem dětí o vědecké poznání. Podpora dětí schopnost pozorovat a vydat se na cestu zkoumání nádherné mikrobiální. Snadné ovládání, plně funkční, jasné zobrazování, krásné a praktické, vhodné pro prohlížení různých biologických vzorků preparátů . Nahlédnout do oči světa. Klíč k odemknutí dveří moudrosti. Pokyny: 1. Otevřete baterie dveří kabiny po odšroubování chrání šroub. 2. Vložte dvě AA baterie, jak je doporučeno v prostoru je dno. 3. Vrátit chrání šroub. 4. Výtah objektivu na stejně jako je to možné u hrubé nastavení. 5. Dal snímek s tkáně nebo organismu, které chcete sledovat na jevišti, pevné pod dvě fáze klip. 6. Zapněte LED světlem . 7. Upravte zaostření s hrubé nastavení,a nastavte okulár na váš zrak otočením jemně. 8. Upravit intenzitu světla blesku knod. Příliš mnoho světla může rozdrtit Začátečníky muset tento proces opakovat několikrát, dokud můžete jasně vidět. Je nepravděpodobné, že to bude v pořádku . Typy vzorků jsou náhodné, prosím, viz obrázek. Prosím, nepokoušejte se otevřít spor bez jakékoliv komunikace.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty