Původní Oneplus 7T Typ C Dash nabíjecí Kabel, Auto nabíječka 5V 4/6A 30W EU Rychle Adaptér Pro Jeden Plus 7T 1+5T 6T OnePlus 3T/ 1+5

Dostupnost:
Skladem

Štítky: pad oneplus 8t, anker usb c hdmi adaptér, přizpůsobit otg, najít x2, walki talki, codo typ c, případ esr, fone blesk adaptér, samice usb typ c hdmi adaptér, jedna plus telefon 7pro.

    132.33 Kč 165.47 Kč
  • Značka: Oneplus
  • Produkt 1: OnePlus Dash Typ c kabel
  • Produkt 4: OnePlus EU 30W Warp Nabíjení 5V 6A
  • Původ: KN(Původu)
  • Produkt 2: OnePlus Warp Poplatek 30 Nabíječka Do Auta
  • Produkt 3: OnePlus EU Dash Nabíjení 5V 4A

OnePlus Warp Typ Poplatku-C Kabel 100 cm

Funkce

Barva:Červená

Materiál:TPE + PC + PBT

Délka:100 cm

Hmotnost:40 g

V Krabici:OnePlus Warp Poplatek 30 Type-C Kabel

Kompatibilita:OnePlus 3 / 3T / 5 / 5T/ 6 / 6T / 7 / 7 Pro

Tipy

Prosím, poplatek Warp Nabíjení mobilních zařízeních výhradně s oficiální OnePlus Warp Nabíjení Napájecí Adaptér a OnePlus Warp Typ Poplatku-C Kabel.

Kabel Miluješ, Lepší.

Na první pohled, OnePlus Warp Poplatku Kabelu Type-C se mohou zdát odlišné od OnePlus nabíjecí kabely, které jste přišli znát a milovat. Je to stále okamžitě rozeznatelný a tangle-free díky naší ochranné známky, plochý, rolovací design - to vše v typickém OnePlus červené a bílé. Ale podobnost končí tam. Pod prémiové silikonový povlak, široké vnitřní kabeláž z mědi a niklu zajišťuje, že energie dosáhne váš OnePlus 7 Pro, OnePlus 7, OnePlus 6T, OnePlus 6, OnePlus 5T, OnePlus 5, OnePlus 3T nebo OnePlus 3 rychlejší a chladnější, než kdy předtím.

O OnePlus EU Warp Poplatek 30 Napájecí Adaptér Vstup:100-240V; 50-60Hz Výstup:5V/6A Plug Typ: EU Plug

Nikdy Vás Zpomalí

Máme vlastní analýzou náš OnePlus Warp Poplatek 30 Napájecí Adaptér být překvapivě chytrý. Integrované obvody jsou zabudovány do

adaptér sám, takže teplo je odváděno než dosáhne váš telefon. To znamená, rychlejší, bezpečnější a chladnější nabíjení, který nikdy zpomaluje – i když jste procházení, hraní her, nebo dělat cokoliv jiného, můžete těšit na váš OnePlus zařízení.

Energie, Kdykoli To Budete Potřebovat

Ultra-rychlý technologie nabíjení je přes noc nabíjení minulostí. Jednoduše připojte váš OnePlus 7 Pro za 20 minut pro dostatek energie, aby si jdeš, aniž by se museli starat o vaše zařízení, zpomalení nebo přehřátí. Warp Poplatek 30 Napájecí Adaptér je zpětně kompatibilní s předchozí OnePlus zařízení, nabízí Rychlé rychlosti Nabíjení.

Původní Oneplus EU Dash Adaptér

Vstup:100-240V; 50-60Hz 0.6 A

Výstup:5V/4A

Plug Typ: EU Plug

100% Originální oficiální OnePlus OnePlus Warp Poplatek 30 Nabíječka do Auta | Doprava do 24 hodin.

Název Produktu: OnePlus Warp Poplatek 30 Nabíječka Do Auta(Grafit)

Funkce

Model: C102A

Materiál: PC + Al

Rozměry: 80*28*28 mm

Hmotnost:39 g

Vstup: 12V/24V=4.5

Výstup (Warp): 5V=max 6A

Výstup (Standardní): 5V=2A

Kompatibilita

Warp Poplatek 30 Nabíječka do Auta: OnePlus 7 Pro / 7T/ 7T Pro Rychlé Nabíjení Auto Nabíječka: OnePlus 3 / 3T / 5 / 5T / 6 / 6T / 7

Nabíjení na cestách na Warp rychlost

Nenechte nízká spotřeba zpomalit vaše cesta. Warp Poplatek 30 Nabíječka do Auta nabízí stejný výkon jako Warp Poplatek 30 Napájecí Adaptér, stále jste připraveni jít v pouhých 20 minut.

Vždy připraven na cesty

Warp Poplatek 30 Nabíječka do Auta zaplní téměř polovinu svého OnePlus 7 Pro baterie za pouhých 20 minut, ujistěte se, že jste vždy připraveni na den dopředu.

Krásně navržen tak, aby šel míle a míle

S low-key šedý matný povrch a premium build, Warp Poplatek 30 Nabíječka do Auta je navržen tak, aby zlepšit interiéru vozidla.

Přidat nějaké světlo, aby svůj den, nebo noc

Ozářený prsten červené světlo na Warp Poplatek 30 Nabíječka do Auta, inspirovaný vozidla, zadní světla, je jednoduchý dotek, který rozzáří každou cestu.

Vyroben s ohledem na bezpečnost

Díky jeho inteligentní chipset a variabilním napětím, Warp Poplatek 30 Nabíječka do Auta může být bezpečně použit s jakýmkoliv OnePlus (nebo jiného) telefonu. Více bezpečnostními mechanismy znamenají, že můžete připojit a řídit bez obav.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty