Bluetooth 5.0 Handsfree Stereo Audio Hudební Přijímač Adaptér Receptor pro Bose QC3 QuietComfort Quiet Comfort 3 Sluchátka QC

Dostupnost:
Skladem

Štítky: qc25, sluchátka bose sluchátka, qc15, audio bluetooth receptor, Bose qc3, bose soundlink, qc 15, bose kabel sluchátka, bose bluetooth qc35, bose soundwear.

    298.02 Kč
  • Číslo Modelu: Bose QC3 Bluetooth Adaptér
  • Balíček: Ano
  • Velikost: 5*5*2cm
  • Typ Položky: Adaptér
  • Materiál: Plastové
  • Značka: BINYEAE

Bluetooth 5.0 Handsfree stereo Audio Hudební přijímač Adaptér pro Bose QC3 Sluchátka

Speciální Bluetooth Adaptér, který byl Navržen pro Bose QuietComfort 3 QC3 Sluchátka, transformovat své pevné Bose QC3 sluchátka do bezdrátové jeden.

Připojte tento adaptér s vaším Bose QuietComfort 3 QC3 Sluchátka umožňují handsfree příjem/konec/odmítnout příchozí volání, Hlasitost +/- upravit, a Předchozí/Další Skladbu Přeskočit. Správný kabel délka cca 25 cm/10". Velká vestavěná baterie 120mAh, aby vám umožní vychutnat si 10 hodin hudby/hovoru a 200 hodin v pohotovostním režimu. Podpora Multipoint Připojení pro spárování se 2 mobilephones ve stejnou dobu. Dobrá kompatibilita Funkce, Nejnovější Bluetooth 5.0 technologie, dosah až 10 metrů, kompatibilní se všemi telefony se systémem IOS nebo Anroid systém, a další tabletu.

Ideální jako náhrada za škody nebo ztratit své původní kabel, Pevné stavět kvalitu, Vynikající kvalita zvuku a Vysoká studené tolerance. Funkce pozlacené konektory, Spleť zdarma, design. Instrukce jsou v popisu níže: MFB Multifunkční Tlačítko ve Středu: Dlouhým stisknutím tlačítka pro zapnutí/vypnutí, krátce stiskněte pro pauzu/play, přijmout/zavěsit/konec/odmítnout příchozí telefonní hovory s in-line mikrofonem. Dálkový ovladač: Tlačítko+: krátce stiskněte pro přeskočení na další skladbu, dlouhý pres s volume Up - Symbol: krátce Stiskněte pro přeskočení na předchozí Skladbu, Dlouhým stiskem volume Down Režimu Párování: v Moci na této bluletooth adaptér, dokud světlo bliká modré nebo červené, pak byste měli slyšet hlas, který říká ' Režimu Párování '. Povolit váš mobilní telefon nebo tablet s bluetooth funkce pro vyhledávání, nový adaptér bluetooth zařízení, klepněte na tlačítko připojit, a je třeba říci, připojen po dobu několika sekund. Poznámka: 1) Pokud se to zeptá na heslo, spojte se prosím zadat heslo "0000" na vašem zařízení. 2) Toto není oficiální Bose Corp produktu, ale speciálně navržen náhradní.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty