Lehool kolo obtisk 2016 fox float 40 přední vidlice samolepky pro horské kolo cyklistický závod na kole špína obtisky doprava zdarma fox40

Dostupnost:
Skladem

Štítky: fox 32 34, 36 liška, 29 vidlice, kolo nálepka, trvá fox, italia cyklo samolepky, rock shox nálepka, fox float 36 samolepky, 32 fox, fox race.

    262.67 Kč
  • Velikost: 2016 Sticker Fork
  • Reflexní StickersMaterial: PVC
  • Značka: lehool
  • Materiál: 3M-pvc
  • Typ: Samolepky

Položka Popis Tato položka je ve stejné velikosti jako ten původní, který je vhodný pro fox přední vidlice. A pokud je výška vašeho kola přední vidlice je více než 23cm, můžete použít tyto nálepky vyzdobit vaše kolo. Prosím, ujistěte se, že velikost vašeho kola předtím, než si objednáte. 11colors jsou zde nabízeny pro vás z čeho vybírat. Samozřejmě můžete vlastní druhou barvu, kterou chcete. Jen nám zanechte vzkaz! Přepravní Info Free International Shipping zpětnou Vazbu, Budeme ocenili, pokud byste mohli zanechat nám pozitivní zpětnou vazbu poté, co jste obdrželi položku, zatímco my také doufáme, že se můžete, kontaktujte nás na první, pokud tam je něco špatně s bodem, ale ne jen tak nechat nás negativní zpětnou vazbu. Potřebujeme šanci vydat problém v čase, protože opravdu chci dělat tuto práci lépe a lépe. Děkuji moc za pochopení!

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty