DIY Čínské tradiční luky materiál vám vyhovuje, můžete udělat jednoduchý luk materiálu

Dostupnost:
Skladem

Štítky: čínské toulec se šípy, luk lov, čínský uzel přívěsek, šipky čínské pás, luk vlasy, luk a šíp, tlačítko čínský, čínské tradiční koberce, čínský styl polštáře, uzel se střapcem.

    552.29 Kč
  • Značka: NoEnName_Null
  • Typ: Luk A Šípy Sada
  • Číslo Modelu: tz1
  • Použití: Střelba

Tento produkt je udělat sami Čínské tradiční luk (starověké Čínské dynastie Ming, mírně krátký luk) materiály obleky, většinou průsvitné epoxidové pryskyřice list 5 * 30 * 1200 mm a akátového dřeva rukojetí a dvěma luky a trochu pneumatika line také tam je malá kožená brašna zvládnout! Tohle je správnou volbou pro KUTILY, to jsou dobrý materiál může být zajištěna! Existují otázky, můžete kontaktovat zákaznický servis, pokud budete prodávat hodně sad, našel velmi drahé nákladní, nebojte se, nezapomeňte kontaktovat zákaznický servis, se bude měnit v závislosti na aktuální situaci, aby vám rozumnou cenu! Tento proces může být několik hodin, prosím, buďte trpěliví!

Lillylake2021-01-24
"siyah are not the same. delivered a children model more short . there 3 or 4 year skyhawk was a best sender but now it very bad . during my penultimate order; a Chinese Mongolian type siyah, he forgets to send the wedges, so I made some. the problem was the bad faith of the seller who had nothing to do with his forgetting and now he send me a not good siyah , why was calling my friend and you don t care my order. respect between friends or clients is important"

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty