5M/10M/15M/20M/25M/30M 4mm Dia. Laminát Drát, Kabel Stahovák Ryby Pásku Naviják Conduit Potrubí Rodder Tahání Stahovák Průvodce Zařízení

Dostupnost:
Skladem

Štítky: vytáhněte drát, přenosný laminát drát kabel, případ fiber glass, elektrický drát stahovák, kabel laminát, lepicí pásky vodotěsné, kabel stahovák nástroj, kabelový buben, hřebík stahovák elektrické, SKLENĚNÁ VLÁKNA.

    154.42 Kč 220.70 Kč
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC
  • Materiál: Laminát

Specifikace: Materiál: skleněné vlákno Délka: 5M/10M/15M/20M/25M30M Průměr: 4mm Trakce Lámání Napětí: 8T Minimální Poloměr Ohybu: 8 mm Teplotní Rozsah: 8℃ Drát hustota: 8(g/m) Vlastnosti: - Laminát drát kabel se používá především v rané části stěny pod trakce, a později se vyvinul do kanalizace, kabelové vedení a tak na trati trakce. - Pomocí vysoce kvalitní skleněné vlákno, tento laminát drát kabel je silný a odolný. S dobrou kompresní odpor a kapacita, odpovídající struktura svařování, tento drát kabel může udržet jeho deformaci pod silným tlakem. - To má výhody úspora času, práce, úspor, zlepšení efektivity práce, atd. A co víc, to může být použit pro čištění a optického kabelu, kabelu a plastové trubky telekomunikačních potrubí. Balené v ceně: 1 x Laminát Drát Kabelu Poznámka: Skleněné vlákno, non vodivé, proti rzi a proti korozi, vynikající pevnost v tahu.

Ms Tania23112021-02-01
"отличный кондуктор"

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty