Antares Auto-Tune Pro Rok 2020 Plná Verze Aktivace Offline [ Windows x64 ]

Dostupnost:
Skladem

Štítky: notebook windows10 pro, vst muži, kt107 tablet, ideální dárkové karty, teploměr thermopro, sofirn sp31pro, africké krajky tkaniny, innosilicon, 2020 hliníkový, sofirn sp36.

    176.29 Kč 352.58 Kč
  • Specifikace: EU Plug
  • Původ: FR(Původu)

Antares Auto-Tune Pro 9.1.1 Windows

tohle není sériový kód .

Žádné CD/DVD dodané.

Pouze pro Windows 10!

DIGITÁLNÍ stažení doručení zprávy

Z www.ronyweb.cz.

Popis Produktu Technická Specifikace

Software Typ: Pitch Procesor

Platforma: PC

Upgrade/Full: Plná

Ke Stažení/V Rámečku: Stáhnout

Bitová Hloubka: 64-bit

Formát: AAX Native, VST3, VST

Typ autorizace: WIBU CodeMeter (ke stažení)

Hardware Požadavky – PC: Multi-core Procesor, 4 GB RAM nebo více doporučeno

OS Požadavky – PC: Windows 8.1 nebo novější

Výrobce Číslo Dílu: Auto Tune Pro standardní Hřiště a Opravu Času

S Auto-Tune Pro, Antares' standardní hřiště a opravu času plug-in, obdržel vážnou upgrade. Pro začátek, plug-in, dostal facelift. Ať už jste potápění do Auto-Tune je hluboko funkce nebo jen poškrábání povrchu, zjednodušené rozhraní je neuvěřitelně snadné použití. Auto-Klíč je obrovský time-saver, která automaticky detekuje klíč a rozsahu vašeho projektu. Pokud máte pocit, nostalgické, budete milovat Auto-Tune Pro je Klasický Režim — to vám dává "Auto-Tune 5 zvuk" použito na četné kultovní pop nahrávek. Užijte si úzkou integraci s vaší DAW, díky Audio Random Access support. Kromě toho, můžete ovládat Auto-Tune Pro klíčové parametry v reálném čase s MIDI controller.

Mischke Auto-Tune Pro Vokální Produkci Tipy Zjednodušené uživatelské rozhraní výnosy neuvěřitelně efektivní workflow

Díky zjednodušené uživatelské rozhraní, Auto-Tune Pro je neuvěřitelně snadné použití. Automatický Režim obsahuje dvě zobrazení: Základní Pohled a Pokročilé Zobrazení. Základní Pohled dává vám rychlý přístup do Automatického Režimu základních funkcí. Pokročilé Zobrazení odemkne výkonný MIDI, rozsahu úpravy, a vibrato funkce. V Sweetwater, oceňujeme zejména Graf Režim je zvýšena-up rozhraní — to byl přepracován od základu. Hlavní Graf je větší a je tam větší zoom rozlišení. Mimo to, dostanete uživatelsky přiřaditelné zoom předvoleb a překonfigurovat ovládací prvky, které jsou si jisti, zvýšit vaši efektivitu. Odhalit klíč a rozsah vaší hudbu s Auto-Key

Jeden z nejlepší čas-úspory funkce Auto-Tune Pro je Auto-Klíč. Tento plug-in automaticky detekuje klíč a rozsah vaší hudby. To pak odešle informace na jeden nebo více instancí Auto-Tune Pro. I když již víte, klíč a rozsahu vašeho projektu, Auto-Klíč stále dělá zároveň stanoví Klíč a Rozsah parametrů více instancí Auto-Tune vánek. MIDI Ovládání Parametr umožňuje řízení v reálném čase pomocí MIDI controller

Díky své MIDI Parametr Řídící funkce, můžete hrát Auto-Tune Pro, jako je elektronický nástroj. Stačí uchopit své oblíbené MIDI controller a převzít velení Přeladění Rychlosti, Flex-Tune, Zlidštit, Délka Krku, a Vibrato v reálném čase.

"Vysoce kvalitní real-time ladění funkce Auto-Tune dovolte mi, abych vytvořit úžasné vokální komíny závratnou rychlostí. Je to také skvělý kreativní nástroj hrát s formantů a nové šílené zvuky. Je to na každém psaní, výrobu a míchání sezení jsem se zapletl." — Fabrice "Fab" Dupont (Queen Latifah, Jennifer Lopez, David Crosby, Isaac Hayes, Andre 3000, Snarky Puppy, Shakira)

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★ ★★ ★★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

Kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky.

Prosím, nezapomeňte zanechat pozitivní zpětnou vazbu, to znamená hodně pro nás. Děkuji!!!

Volkovaluba7772021-01-27
"Works all. But has bit lasted until I get my order have"
Marissagutierrez2021-01-23
"works great.! the only thing with these apps is it produces latency"
Xenija Bys2021-01-23
"Good software. The board for both professionals who for beginners"
Styleguy2021-01-26
"Great! Easy to install and works perfect! Link received within minutes"

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty