Nové 12 Proužky Závodní Osobnosti motocyklového Příslušenství Náboj Kola Nálepky Reflexní Nálepky Vnějším Okraji Pro YAMAHA YZF R1 yzf r1

Dostupnost:
Skladem

Štítky: suzuki, yamaha logo, yamaha yazi nálepka, nálepky ktm, olej yamaha r1 2013, carbon silniční kolo, reflektor pruhy, příslušenství yamaha, motocykl nálepky yamaha, yamaha r1 2001, nálepka yamaha.

    143.60 Kč
  • Značka: ksharpskin
  • Typ Položky: Obtisky A Samolepky

O produktu: - Toto je sada reflexních samolepek. - Tyto obtisky vypadají velmi krásné - 17 barev na výběr z - Množství: 1set = 12 pásů - Pro YAMAHA YZF R1, Jak nainstalovat? Vyčistit okraje. Odstranění prachu a oleje. Místo ráfku v slunce a venkovní Teplota je 15 stupňů Celsia, nebo 59 stupňů Celsia. Lepidlem na zadní, jen peel a vložit (neinstalujte samolepky na deštivých dnech nebo vysoké vlhkosti vzduchu!) TIPY: 1.Naše nálepka pasta musí být od sebe vzdáleny, a pak další samolepka je vložena, takže povrch kola nebude zcela pokryt. Pokud potřebujete vložit na celou pneumatiku, můžete si koupit dvě sady samolepek nebo koupit naše nové rim štítku (20 pásků) 2.Bílá barva vypadá trochu šedá vlivem reflexní materiál. Pokud nemůžete přijmout tyto šedé, můžete kontaktovat zákaznický servis na nákup bílé, že není reflexní materiál. Pokud není tam žádný komentář a žádný kontakt s zákaznický servis, reflexní materiál samolepky je odeslána ve výchozím nastavení. 3. Neinstalujte samolepky v deštivý den, nebo vysoké vlhkosti vzduchu !!! 4.Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte a kontaktujte nás a my dostane zpět k vám co nejdříve, a vyřešit problém pro vás. My vám určitě pomůže vyřešit problém a dát uspokojivou odpověď. Při absenci komunikace, doufám, že jste: 1 neotvírejte sporu na vůli; 2 nenechávejte neutrální nebo negativní zpětnou vazbu; ---Děkuji za pochopení :) FAQ: Q: Je to vodotěsný? A: Vodotěsný,opalovací krém ,nebude slábnout Q: Je nálepka snadné spadnout? A: Ne, silná přilnavost, zajišťující, že výrobek není oloupat. Q: Jak nainstalovat ? A:Vyčistit ráfky,odstranit prach a olej,jen oloupat a vložit, velmi jednoduché a pohodlné.

Tanechka10862020-12-08
"Super !"
Richardbrooks2020-11-16
"As in the picture"
Oedbhspg2021-01-21
"All ok very fast very fast"

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty