Arcade mame DIY KIT PRO PC/PS3 2 hráči USB na jamma LED světelné joystick 32mm tlačítko s mikrospínačem 1P 2P tlačítko

Dostupnost:
Skladem

Štítky: mikrospínač zippy, joystick mikrospínač, 2 player arcade joystick, 999 v 1, ny arcade kit, 2 hráče joystick, joystick pandora, gpio arcade kit, encoder ps3, Arcade DIY Kit.

    1 294.57 Kč
  • Položka: Coin acceptor, mince volič
  • Typ: JAMMA Arcade mame DIY KIT
  • Značka: NoEnName_Null
  • Jméno: DIY Arkádová hra části
  • Joystick topball Barva: Růžová, žlutá, modrá,zelená a bílá
  • Tlačítko Barva: Červená, žlutá, modrá, zelená a bílá
  • Věk: >3 Roky
  • Pro: PC PS/3 Arcade Řadič

Snadno připojte svůj arcade řadiče přímo do vašeho PC nebo PS/3 s tímto DIY kit!PC PS/3 Arcade Řadič USB Rozhraní PCB (někdy odkazoval se na jako xin mo představenstva nebo ipac controller) umožňuje snadno připojit váš arkádové Hráč 1 a Hráč 2 tlačítka/joystick (zahrnuté v této DIY Kit) do systémem Windows počítač.Po připojení Windows na PC, bude automaticky připojit a nainstalovat příslušné ovladače a bude ukázat jako dual joystick s 30 vstupní registry (2 Joysticky Nahoru/Dolů/Vlevo/Vpravo a 22 tlačítka nebo přepínače).Pak zatížení ve vaší oblíbené hře nebo MAME (Multiple Arcade Machine Emulator), hra emulátor a užívejte si!Balení obsahuje:

1 x PC PS/3 Arcade Řadič

1 x USB Kabel

2 x LED arcade Joystick( Barevné flash)

16 x transparentní světelné arcade tlačítko s stentů,LED ( Barvy lze libovolně míchat)

18 x 2 terminály Mikrospínač pro Tlačítka

1 x 1P Start Tlačítko

1 x 2P Start Tlačítko

4 x L typ nohy pro hru bylo zvoleno PCB

Některé kabelového svazku pro joystick a tlačítka

Způsob Platby

Přijímáme pouze Podmíněná,Western Union.

Prosím zaplatit do 5 dnů od objednávky.

Přepravní Podmínky

Máme loď od pondělí do soboty kromě svátků.Prosím, pošlete nám e-mail, NEŽ vaše platby, pokud chcete změnit dodací adresu.

Standardní Služba trvá asi 18 až 25 pracovních dnů.Vezměte prosím na vědomí, že tato služba NENÍ trackable.

Urychlené Služba trvá asi 10-15 pracovních dnů.To je trackable vaší zemi pošta webové stránky (China EMS, webové stránky).

Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) by mohla být delší než obvyklou dobu.Prosím, přidat dalších 5-10 dnů jako zpoždění.

Vrací Termín

V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.

Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli.Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než jste nabídku.Při každém kroku byla přijata, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu.V takovém případě žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit.Vaše spokojenost je pro nás důležitá a vážíme si vašeho podnikání.

O Nás

Neváhejte se na nás obrátit kdykoli před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků.Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti.

Nabídku S Důvěrou

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty