Kanedeiia F3 Flipper skládací nůž D2 oceli čepel, oranžová G10+ titanu rukojeť venkovní sportovní zboží EDC kempování dobrodružství nástroj

Dostupnost:
Skladem

Štítky: ZELENÉ TRN, náhradní nože, kanedeiia nůž, zelené trn nože, lov skládací nůž, kanedeiia, asus edc nůž, d2 oceli, d2 oceli nástroj nůž, d2.

    1 546.19 Kč
  • Značka: kanedeiia
  • Materiál Rukojeti: TC4 titanium +G10
  • DIY Dodávky: Zpracování dřeva
  • Číslo Modelu: F3 F95 111 95 F7 110 Zelené trn PERO poker
  • Materiál Čepele: D2
  • Typ: Skládací Nůž Nůž

sekvence

Tento mid-tech F3 Flipper se může stát klenotem vaší sbírky.Je to tak vzácné a naprosto perfektní nůž v každém případě, že to bude nepochybně srazit co jste v současné době vykonávají v kapse, a možná nadobro.Akce je rychlejší a plynulejší než jakýkoliv jiný nůž v naší budově.Na 3.875" drop point čepel je vyrobena z oceli D2 s vysokým flat grind.Rukojeť je tvarována tak, oranžové G10 nad titanové vložky, které dává tento nůž pohodlné tloušťka nedostanete na Modelu 95. Kapesní klip je vyroben z frézované titanu a je jedním z nejvíce kopírovat klip vzorů tam venku, protože to vypadá úžasně a prostě funguje.To má dokonce i běh jimping na vnější, aby vám pomohou získat tento nůž dovnitř a ven z vaší kapsy.Pokud jste chtěli přidat F3 do své sbírky, je to tady!

SPECIFIKACE

Délka čepele: 3.875" (98 mm) Čepel Ocel:D2 BladeThickness: 0.156" (3.96 mm) Uzavřena Délka: 5.0"(127mm) Celková Délka: 8.75"(222.25 mm) Rukojeť Materiál: 3D Obrobený Oranžová G10 Rukojeť Tloušťka: 0.64"(16,3 mm) Hmotnost: 5.36 oz.(152 g) Tvrdost čepele:59-61HRC Jednořadá Ložiska Systém G10 Otočného Límce a Backspacer z Titanu Vložky Kapesní klip:slitiny Titanu interval:G10

Poznámka:

1 data měření (1).Vzhledem k použití rozdílných údajů měřicích metod a nástrojů, tam bude malá odchylka, prosím, převažují v druhu! (2) protože obraz nemůže být plně zobrazeny, pokud se chcete dozvědět více informací o produktu, prosím, kontaktujte nás!Děkuji!!!Budeme vás kontaktovat před odesláním potvrdit!Pokud nemůžete odpovědět v čas, budeme posílat výchozí náhodné!Vše v pořádku, aby si v druhu! (3) UPOZORNĚNÍ: Od výrobce změny bez předchozího oznámení původu nebo některé doplňky na obalu výrobku, Oddělení nemůže zajistit, že zákazník obdrží zboží a obchodů, přesně stejný obraz jako zdroj přílohu.Pouze k zajištění skutečné!A aby bylo zajištěno, že nové, v souladu s tradiční trh.Pokud úložiště není aktualizován, prosím, pochopit! 2. Na barvě problému (1) barva je nevyhnutelné, každý člověk je zobrazení není totéž, sada není stejný, barva není stejná!Natáčení světla a úhlu pohledu bude obraz vyrobit barevný rozdíl! (2) výrobek barevné rozdíly, jako výrobních šarží a produkce v různých časech! 3. Na rozdíl hmotnosti (1), vzhledem k masové výrobě a doba výroby se liší od zpracování, přesnost nemůže být 100% přesné!Hmotnost každý nůž je také různé, chyba v 7-12 gramů! 4. Problémy s kvalitou (1) zboží v továrně na testování, inspekce, dopravy, než jsme se opět přísné testování, testování neporušený, je zboží dodáváno v souladu s požadavky na kvalitu!Nechceme, aby naši zákazníci na otázku kvality produktů, podle jejich vlastního chápání!Kvalita a cena jsou relativní!Pokud máte vyšší poptávka, je mi líto, prosím, pečlivě nákup! (2) obdržel zboží neumožňují vlastní demontáž, montáž, náhradní díly!Za nepovolené demolice zákona, nejsme zodpovědní za kvalitu zboží po-prodejní!

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty