Adventní Kalendáře, Vánoční Ozdoby, Dřevěné Narozeniny Připomenutí, Deska Bříza Vrstvou Plaku Znamení Rodinu, Přátele DIY Kalendář Rady

Dostupnost:
Skladem

Štítky: narozeniny dřevěné, výzdoba školky, desky dřevěné, Bříza, deska dřevo, narozeniny znamení, narozeniny dřeva, znamení, narozeniny palubě, znamení, wood.

    288.74 Kč 328.06 Kč
  • Styl: Moderní
  • Materiál: Dřeva;Dřevěné
  • Číslo Modelu: Dekorativní výpis
  • Tvar: Obdélník

Adventní Kalendáře, Vánoční ozdoby, Dřevěné Narozeniny Připomenutí, Deska Bříza Vrstvou plaku Znamení Rodinu, Přátele DIY Kalendář Rady

Bullet Body: 1、1. Můžete dát fotky sebe, rodinné příslušníky a přátele na nový kalendář foto rámeček plaku.zavěšení na zeď, velmi památný.

2、2. Laserové řezání proces, jasné nápisy, ryté kalendář a narozeniny text, velmi poutavé, velmi vhodný pro zavěšení v místnosti nebo haly.

3、3. Perfektní ručně řemeslné zpracování, jemné zpracování, jednoduchá instalace bez jakýchkoliv nástrojů.

4、4. Napište jméno a datum na malý dřevěný kus, a pak jej pověsit za příslušné datum na dřevěné desce, značení narozeniny někoho blízkého nebo přítele, nebo jiné výročí, významné festivaly, atd. To je nejen jako připomínka tabule, plánovací tabule, je to také krásné bytové dekorace.

5、5. Lepší připomenout si nikdy ujít členů rodiny narozeniny, výročí nebo svátků, jako jsou Vánoce, Velikonoce, Den matek, Den otců, atd.

Popis:

1. Můžete dát fotky sebe, rodinné příslušníky a přátele na nový kalendář foto rámeček plaku.zavěšení na zeď, velmi památný.

2. Laserové řezání proces, jasné nápisy, ryté kalendář a narozeniny text, velmi poutavé, velmi vhodný pro zavěšení v místnosti nebo haly.

3. Perfektní ručně řemeslné zpracování, jemné zpracování, jednoduchá instalace bez jakýchkoliv nástrojů.

4. Napište jméno a datum na malý dřevěný kus, a pak jej pověsit za příslušné datum na dřevěné desce, značení narozeniny někoho blízkého nebo přítele, nebo jiné výročí, významné festivaly, atd. To je nejen jako připomínka tabule, plánovací tabule, je to také krásné bytové dekorace.

5. Lepší připomenout si nikdy ujít členů rodiny narozeniny, výročí nebo svátků, jako jsou Vánoce, Velikonoce, Den matek, Den otců, atd.

6.Vynikající zpracování, bezvadný vynikající řemesla, velmi vhodný pro domácí nástěnné dekorace.

Specifikace:

Řemesla: řezbářství

Materiál: MDF + dýha Jedle

Barva: původní barva dřeva

Velikost(přibl.): tři foto rámečky: 45.7*16.5*0.5 cm/17.99*6.50*0.2 v; čistá hmotnost: 431.1 g

Fotorámeček 45.7*14*0.5 cm/17.99*5.51*0.2 v; čistá hmotnost: 331.4 g

Balení Seznam:

fotorámeček nástěnku*1

Dřevěné láska ks*50

o tom, 65cm dlouhé lano*1

drát, kruhové kování*50

Poznámka:

Produkt je ve velkém a musí být sestaveny sami, velmi jednoduchý na instalaci.

Na našich Brazilských přátel:

Brazílie Post dočasně oznámila, že bude poplatek cca 3,50 dolarů za pořadí na všech mezinárodních zásilek na 27. srpna (místního času).Tento poplatek se hradí kupující po vlastní prohlášení a bude vrácena, pokud není zaplaceno.Pokud nemůžete přijmout, $3.5 celní poplatek, prosím, nedělejte objednávku.

Pro více informací, prosím, zkontrolujte níže uvedený odkaz, děkuji moc za pochopení!

Kupující čtení

1. O platbu

Podporujeme následující platební metody:

2. O doručení

A. Poštovné&Předání

Budeme přijímat různé programy podle charakteristik nákladní dopravu.To může dosáhnout více než 200 zemí a regionů.Slibujeme, že všechny objednávky budou vydány během čtyř dnů.Od sledování času z různých kanálů se bude lišit, poštovních balíků obvykle 1-4 dny pro mezinárodní expresní doručení, a pokud je přetížení, sledování času informace bude prodloužena.

A. O celní a celní

Poštovních balíků obecně negenerují tarify, ale celní předpisy v různých zemích mají různé celní odbavení dobu.Prosím sledujte informace v čas a obraťte se na místní poště, pokud je to nutné.Mezinárodní expresní doručení obvykle generuje cel.Prosím, pochopit místní celní daň norem, aby se zabránilo celní problémy způsobuje výrobků, které mají být vráceny nebo zničeny.Pokud je to nutné, poraďte se se svým místní celní odbavení společnost nebo přinést informace, na místní celní odbavení.Konečně, přeji vám šťastný nakupování, děkuji moc za vaši podporu.

3.Vrácení Peněz A Politiky

Protože mezinárodní doprava, náklady a časové náklady jsou poměrně velké, takže klademe velký důraz na kvalitu výrobků.Budeme přísně kontrolovat obdržíte-li poškozený výrobek, prosím kontaktujte nás.Pro váš prospěch, ujistěte se, zkontrolujte, zda balíček před podpisem a poslat foto na nás.My vám recenzi produktu podle konkrétních podmínek produktu, aby vám pomohou vyřešit tento problém, budete mít možnost vychutnat další slevy.Pokud chcete vyměnit nebo vrátit výrobek bez jakéhokoliv poškození produktu, pouze návrat přepravní náklady budou účtovány a my vám zašleme nový produkt, po obdržení produktu.Děkuji vám za vaši podporu a pochopení.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty