Vlastní čištění bidet feminine toaletní voda, sprej na wc sprcha wc sedátko ohřáté vody pro wc S Nastavitelný Tlak Vody

Dostupnost:
Skladem

Štítky: rustikální bidet sprcha, bidet kryt, parfém z, koupelna židle, stolička, muslimské sprcha, koupelna toaletní voda sprej, Zahradní postřikovače, aodeyi sprcha, bidet, microlift toaleta upevnění sedadla.

    687.49 Kč 859.36 Kč
  • Spary Typ: Horizontální
  • Číslo Modelu: bidet
  • Klepněte na díru: 2 Otvory
  • Typ Instalace: Nástěnný
  • Původ: KN(Původu)
  • Pípa Výčepní: 2 Otvory

Bidet nevyžaduje žádnou elektřinu nebo baterie.Myje s tryskami čerstvého je hygieničtější než tradiční papírové nebo vlhčené ubrousky, snižuje množství toaletního papíru spotřeby, může ochrana životního prostředí a ušetřit peníze

LÁZEŇSKÝ ZÁŽITEK

zkušenosti uklidňující, sladkovodní mytí, která vás nechá pocit čisté a omlazená

MULTI-FUNKČNÍ PANEL

Zadní umýt Feminie umýt Čištění trysky Řízení tlaku vody Umýt teplou vodou Regulace teploty

DUÁLNÍ TRYSKY PÉČE PRO WONMEN

S oběma zadní a přední myje, tryska může být umístěn podle vašich představ.tam je individuální trysky design pro ženský.

SNADNÁ INSTALACE

Všechny tvarovky jsou v krabici a lze je nainstalovat za 20 minut . Můžete mít zajímavý DIY instalace s rodinou. Ne instalatér necessory!

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Všechny Země doplňky jsou k dispozici, věděli Jsme, že příslušenství, které potřebujete, od našeho skladu systém by odpovídaly Správné standardní příslušenství podle PŘIJÍMAČ adresu Země . Zajistit, že příslušenství, které jsou dokonale padnoucí s vaší koupelny. Jen jít a nakupovat :

ZÁRUKA A ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Základní záruční doba je 1 rok . sledujte náš obchod, bude prodloužena záruční doba na 2 roky od 1 rok.užijte si další slevy, aby naši fanoušci. Budeme poskytovat přátelský zákaznický servis. Pokud se nějaké problémy s produktem, vítejte, neváhejte nás kontaktovat přes Amazon kdykoliv, budeme řešit vaše problémy do 24 hodin.

Anylikrostov2021-01-15
"The product corresponds to the description. In advance asked for a photo set from the seller, so there are no questions about the configuration. Looks quality, although almost all of the plastic. Until the hand was installed. Only put everything in place and appreciated the possibility of installation. Pre-everything is clear. The rest will show time. Delivered in about 2 weeks. Packing is not very. The box broke."
Jastulek 802021-01-06
"Goods are quality, works well. I had to drive with a lid, raise the height of the support at the seat and cut the plot."

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty