Yoni Vajíčko Sada 2, Vrtané Energie Masér s Terahertzové Kámen, Vlak a Opravy Svalovina Pánevního dna pro Ženy

Dostupnost:
Skladem

Štítky: box music dřevěné, kotva butt plug, oprava podlahy, nano hair spa, box music dřeva, oko massag, brousit kámen, trubice dilator set, massag, mužské pánevní dno trenér.

    719.08 Kč 817.17 Kč
  • Typ Položky: Masáže & Relaxace
  • Značka: RODEREK

Bezpečnější Kegel fyzické zmenšuje princip: Po umístění vajec do těla, působením gravitace, svaly pánevního dna, bude přirozeně zmenšovat a utáhněte sféry, a tak dosáhnout účinek cvičení a dělat pochvy firmy a firmy.

Snadné použití: Stimulovat svaly pánevního dna při správné pohyby těla, jako je chůze, lezení po schodech, nebo dřepy, pouze 30 minut denně k dokončení školení.

High-end kvalita: vybrali Jsme vysoce kvalitní terahertzové kameny jako suroviny, které mají jedinečné a mocné světlo života, může dosáhnout hlubokých tkání a podporují metabolismus.

Univerzálnost: Může být použit pro poporodní vaginální opravy, prevence předčasného stárnutí u žen a různých gynekologických onemocnění.Dvě velikosti se vejde ženy s různými potřebami.

Metoda čištění: Prosím, umýt vejce s teplou vodou a neutrálním čistícím prostředkem před a po použití, otřete vodu suchým ručníkem a zabalte ji měkkým hadříkem.

Velikost: 40*30 mm 30*20mm

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty