Originál Nový Huawei HG8120C 2FE +1TEL FTTH GPON ONU Optické Vlákno Modem

Dostupnost:
Skladem

Štítky: anténa, wi fi, Vlákno, 4g modem, gpon onu, ftth nástroj, gpon ont, čest, onu, ftth modem, ax3.

    508.11 Kč
  • Značka: Wowphoon
  • Aplikace: FTTB FTTH FTTX Sítě
  • Kompatibilní: Huawei
  • Certifikace: CE
  • Napájení: EU, USA, UK, AU
  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Číslo Modelu: HG8120C
  • Firmware: Angličtina Firmware
  • Původ: KN(Původu)
  • Porty: 2FE+1TEL

100% Originál Nový Huawei HG8120C 2FE +1TEL FTTH GPON ONU Optické Vlákno Modem

Echo Život HG8120C , optický síťový terminál (ONT), je high-end domácí v FTTH řešení. Pomocí GPON technologie, ultra-širokopásmový přístup je poskytována pro domácí a SOHO uživatele. Na HG8120C poskytuje 1 HRNCE port, 2FE Ethernet porty a bezdrátové,představovat high-výkon přeposílání schopnosti zajistit vynikající zkušenosti s VoIP, Internet a IPTV služeb.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty