Nový LCD Displej pro Canon G1X mark II G1X2 G1 X II G1Xm2 g1x m2 S podsvícením a vnější dotykové obrazovky

Dostupnost:
Skladem

Štítky: canon g1x mark iii, ir3300, decal maker, canon g16 případě, canon ir3300 dotykový displej, canon g16, canon ir 3570, nb 10l, canon g1x opravy, g1x mark.

    150.22 Kč 176.73 Kč
  • Velikost: CM
  • Původ: KN(Původu)
  • Použití: Fotoaparát
  • Číslo Modelu: g1x2
  • Balíček: No

O Nás

Naši technici mají více než deset let zkušeností v oblasti digitální fotoaparát opravy průmyslu. Poskytli jsme našim zákazníkům vysokou úroveň spokojenosti našich výrobků a spokojenost. Požadujeme, aby naše služby byly rychlé, takže jsme se zajistit, aby naše opravy trvat déle než 48 hodin, a naše výrobky, které mají být odeslány do 24 hodin od zakoupení. Naše výrobky jsou kvalitní zajištěna! Jsou dodávány pro naše zákazníky v dobrém stavu! A co je nejdůležitější, cena za naše produkty a služby jsou stanoveny na rozumné ceny! Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků.

Záruka

Našim zákazníkům nabízíme 3 měsíců záruka pro naše opravárenské služby. Jedná se o následující podmínky, které jsme nevztahují na:

Liquid poškození

Písek poškození

Fyzické poškození (jako je vrácení výrobku)

Vrací Politiky poskytujeme našim zákazníkům zajištěna kvalita výrobků a rychlé služby. Naše produkty jsou garantovány po dobu až tří měsíců po nákupu. Nicméně, pokud nejste spokojeni s naším výrobkem, my vám nabízíme plnou náhradu nebo výměnu v rámci jedné týdnů od zakoupení. Prosím, e-mailem nám, pokud jde o produkt, který jste spokojeni s, a můžeme vám nabídnout vrácení peněz nebo výměnu.

.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty